1 / 18
Inflyttningsklart
Villa Till salu

Frölunda Smedjegata 4

Göteborg, Västra Frölunda

Boarea 216 m²
Pris
1.368.000 kr

Nu säljer vi vårt fina visningshus på Husknuten

Det här huset fungerar fortfarande som visningshus, vilket innebär att du kan uppleva planlösning, materialval och rymd på plats. Samtidigt finns nu en unik möjlighet: visningshuset är till salu. Ett perfekt tillfälle för dig som vill ta över ett färdigt Myresjöhus och själv ge det en ny plats. Huset säljs i befintligt skick, och som köpare ansvarar du själv för nedmontering och transport.

Villa Heden – ett hus att ta vidare

Villa Heden bjuder på genomtänkta lösningar för både vardag och fest. Uterummet skapar en fin övergång mellan inne och ute, medan de generösa sociala ytorna ger gott om plats för gemenskap. Huset rymmer fem sovrum, tre badrum och ett kök som är skapat för både vardagsliv och middagar med många runt bordet.

Vill du veta mer om huset, köpet eller hur processen går till? Hör av dig till någon av våra säljare, så hjälper vi dig vidare.
Vi på Myresjöhus ser fram emot att få guida dig – kanske hela vägen hem.

Villa-fakta

  • Antal rum 5 rum och kök
  • Pris 1.368.000 kr
  • Boarea 216 m²
Anders Stenborg Säljare 070-601 54 98 070-601 54 98

Kontakta oss nu om du är intresserad av huset

Intresseanmälan

Fyll i dina uppgifter så återkommer vi till dig

Förmånliga lånevillkor, möjlighet till amorteringsfrihet och en service i särklass. Allt det här kan du som köper ett Myresjöhus få tillsammans med vår Nyckelpartner Nordea.
Läs mer
Med Myresjöhus får du ett hus byggt med omtanke, kvalitet och trygghet i ryggen. Vi har stått stadigt sedan 1927 – och vi finns kvar när du flyttar in.
Läs mer
Att ett nybyggt hus är ett energisnålt hus är kanske ingen nyhet, speciellt inte jämfört med äldre villor. Men visste du hur mycket det faktiskt kan skilja?
Titta här